Strašidelné příběhy

Lidská maska

12. března 2012 v 20:17 | Tereza (12 let)
Lady Gingerwoodová vlastnila nejlepší obchod s maskami šoroko-daleko. Její krámek v Jasmínové ulici nebyl na první pohled odlišný od jakéhokoliv jiného. Ale zboží byste hledali u jiných prodejců marně. Nebyly to obyčejné masky s tvářemi zvířat nebo strašidel. Ale lidské masky. S němými obličeji nasazenými na sádrovou kostru, tvářemi bílími jak stěna a ústy hnědými a zkroucenými. Nebyly to hezké masky. Však lady Gingerwoodová nelákala své zákazníky právě jejich vzhledem. Kouzlo bylo v něčem jiném... Nikdo přesně nevěděl, proč se stále a stále vrací do onoho obchůdku v Jasmínové ulici a kupuje si lidské masky. Nikdo si tím nebyl zcela jist, ale později se z nevinných nákupů stala posedlost. Zákazníci byli různí. Mladí, staří, někdy dokonce i děti. Ale všichni toužili po tom stejném - po nové tváři. A právě jednoho chladného zimního dne se osmiletá Elior schovala do onoho obchůdku před vánicí. Zprvu jen tak čekala za výlohou, ale když prohnaná vánice neustávala, rozhodla se, že jenom tak okoukne, co obchod nabízí. Regály plné lidských masek bezmocně shlížejících z polic byly rozestavené v rozích malé místnosti. Až v tu chvíli si Elior všimla, že obchod nemá prodavače. "Asi se někde zapomněl. Měla bych se po něm podívat, aby se sem někdo nevloupal a nevykradl to tady." pomyslela si Elior a vydala se do malých tmavých dveří vedoucích do skladu. Byla tam tma a příšerný smrad. Jakmile Elior nahmatala vypínač a rozsvítila, zastavila se jí krev v žilách. V místnosti obrovských rozměrů bylo postaveno stovky a stovky podivných skleněných nádob se zelenožlutou tekutinou. Nebyly to však ony nádoby, co Elior tak rozrušilo. Spíše jejich obsah: oteklá lidská těla zdeformovaná obrovským tlakem. S jedním stejným znakem. Všechna měla vyříznuté obličeje. Když by se na ně Elior stačila podívat pořádně, jistě by jí došlo, proč masky lady Gingerwoodové byly tak skutčné. Na to jí však nezbyl čas. Kdosi se dotkl jejích ramen a o několik vteřin později už stála ve svém skleněném hrobu... Za několik dní se v obchodě lady Gingerwoodové objevila nová maska osmileté holčičky. Její nový majitel byl velice spokojen...

Posmrtný hovor

31. července 2011 v 13:43 | Tereza
tohle se mi stalo v roce 2009 muj strejda zemrel v nemocnici v ten den sem šla večer spat v noci sem se vzbudila šla sem ke dveřim a slyším jak si mama a teta astrejda s hruzou povidaji vtrhla sem do dveří a ptala se co se stalo a oni mi řekli že před chvílí volala teta ktera byla strejdova manželka shruzou rekla do telefonu ze pred chvílí volal na její telefon volal ten strejda ktery byl uz davno po smrti je to divne v naší rodině vždy když nekdo zemře tak nam da vedet ze je tu porad s nami tenhle příběh je pravdivý a do ted mi z toho tuhne krev v žilách

Přívěšek

13. července 2011 v 16:51 | Anna a Tereza
Tento příběh se nám opravdu stal bojíme se do ted když o tom mluvíme usadte se a poslouchejte ... Jednou jsme spali ve škole jako výlet,ale s holkama jsme to vzaly za dobrý koneca chtěli jsme vyvolávat .., Vyvolávali jsme dobrou energii a ve prostřed kruhu byl přívěšek s čarodějnickým znamením..,Jak jsme vyvolávaly , každá zavřela oči a potom jak jsme je otevřeli každá něco viděla 1 viděla postavu co stojí za mnou a chtěla mě chytat za vlasy,2 viděla ruku na skle okna,3 slyšela divné hlasy,až na mě já nic neviděla,ale jak jsme se zvedli tak jsem se neviděla v okně..,Nevěřili jsme tomu ,tak jsme utekli ze záchodu a utíkali ppo chotbě kolem každýho procházeli divné postavy...Tak jsme si řekli že to nikomu neřeknem,ale každý měl ten přívěšek týden na krku . 1 kámoška měla týden na krku děli se jí divné věci jako na bloody marry něco na ten způsob viděla že v zrcadlech pořád někdo probíhá a nevěděla co má dělat bála se podívat do zrcadla .. 2 kamarádka ho taky měla týden,a tý se stávalo se sestrou divné věci mluvila na ni jako by ji neznala , dívala se na ni jako na ducha ..,bála se jí výdycky běžela za mamkou že se jí bojí .. atd..3 měla v hlavě hlasy .. pořád jí něco volalo k sobě ... A nakonec já 1 noc jsem měla divnej sen jako by mě něco tahalo za nohu .., vzbudila jsem se a potom moje deka odhozena ož ke zdi i polštáře ..,nevim co to bylo,ale bylo to divné , 2 noc byla taky divná,protože jsem měla pocit jako mě někdo sleduje sprochovala jsem se a u umyvadla stála černá postava malá černá postava ..,vipadalo to jako kluk malý .. bojím se že to byl náký malý dábel ..jedna holka ten přívěšek neměla,ale hádejte co viděla ? ... malého kluka co na ní natahuje ruku bála se tak utekla za mámou,ale mamka jí řekla at se nebojí že se jí to jenom zdálo,ale nezdálo sen by byl jinej .. bála seaž brečela .. tento příběh se opravdu stal,tak vám radim nezahrávejte si s duchama !! může se vám to špatně oplatit !! Do ted o tomhle nikomu nic neříkáme ..!!!

Tajemství Záchodů

21. února 2011 v 20:15 | Anna věk 12
Tento příběh se odehrál,když jsme byli se třídou na LVK. Jednoho večera se kamrádka Tereza rozhodla,že půjde na WC,které bylo umístěno pod schodami za dlouhou chotbou.Všude byloliduprázdno. Tereza se pokojně usadila na WC.Ve vedlejší kabince uslyšela jak něco kape a tak si myslela, že tam někdo je.Pak uslyšela kroky na chotbě před kabinkami,kroky se k ní přibližovaly blíž a blíž.Hned potom vyběhla ven a nikoho neviděla, ale za takovou malou chvíli by nikdo nemohl utéct,protože by ho slyšela a kdyby šel tak ho na té dlouhé chotbě ještě uvidí. Když,ale otevřela kabinky nikdo tam nebyl. Hrozně se bála a tak rychle utíkala zpět na pokoj a všechno mi tam řekla. Já jí věřim,protože se mi tato událost stala také, ale bála jsem se jí to říct.Když už jsem to nevydržela tak jsem jí to řekla a od té doby jsme spolu na WC chodili ve dvou.

Večerní Lyžování

21. února 2011 v 20:14 | Tereza , Anna 12 let
Tento přiběh se stal na lyžařském výcviku. Právě jsme měli jít na večerní lyžování. já s mmojí nejlepší kamarádkou Annou jsme se už hrozně těšili. Ten večer jsme jeli na vleku ,který se jmenuje kotva.Po cestě svítilo jen pár lamp a jinak všude byla veliká tma. když jsme nasedli na kotvu asi tak ve čtvrtce začínal les a když byla ta tma tak jsem se s kamrádkou strašili:hele teď se ten vlek zastaví za námi zhasne světlo a najenou někdo vyleze z lesa a sežere nás tady za živa . Před námi na kotvě nikdo nebyl ani za námi takže jsme se tam cítili docela dost opuštěně. Anna mě hrozně strašila tak hodně až už jsem jí řekla že toho mám dost , že s ní už nepojedu a ať toho nechá. Tak toho nechala ale viděla jsem na ni ,že se také trochu bála a tak sem se s ní začala bavit abych jí rozveselila. Najednou vlek zastavil a jak jsme byli zabrané do hovoru ani nám to nedošlo ale po chvíli jsme se na sebe tak divně podívali a za námi zhaslo světlo. Hrozně jsme se báli a najednou koukneme do lesa jestli se naše sranda nevyplnila. Viděli jsme jak se tam něco mihlo ale v té tmě to nebylo moc poznat co to vlastně je. Nakonec se vlek rozjel a mi byli strašně rádi. Když jsme se potom sešli na sjezdovce tak jsme si řekli ,že už si o tomhle nikdy nebudeme dělat srandu. Další jízdu si kamrádka chtěla vyfotit okolí a tak si to namířila s foťákem na les kde byl takový divný strom. Poté když jsme se vrátili na pokoj prohlíželi jsme si fotky z jízdy. A najenou Anna vyjekla strachy a tak sem poznala že něco neni v pořádku. Když mi ukázala fotku z vleku tak za stromem který si fotila byl vidět obličej, ale dodnes nevíme koho a čeho. Nevíme jestli to byla jen pouhá náhoda nebo ten dotyčný z lesa nechtěl aby jsme se o tom bavili. Tento přiběh se opravdu stal a dodnes z toho máme hrůzu a neradi na to vzpomínáme.

Sen

23. října 2010 v 13:06 | pepi
ahoj ja se chci s něčím svěřit já jsem jednou šel spát a zdálo se mi že jsem viděl jak mamka si na sebe převrhne pánvičku ale jako na hlavu a oslepne protože jí to spadne na oči když zrovna bude vyndavovat z trouby kuře potom jsem se vzbudil a zase usnul tedˇ vidím jak prostě tata opravuje auto a má špatně ty nadzvedávače a drží jen tak tak a tedˇ se to na něj zhřítí a vzbudil jsem se a tedˇ vidím jak segra když je u zrcadla a na ni se to zhřítí a hrozně vykrvácí a musel jsem se vzbudit abych jsem šel do školy a šel jsem ze školy a vidim jak mamka vyndavá kuře tak křičím na mamku mami prosimtě vypni pánvičku a dej jí na stranu nebo di na chvilku prič tak mamka šla na chvilku prič a panvička se převrhla a spadla na zem pak jdu do garáže a tata se chystá jít opravit auto a já říkám prosimtě udělej pořádně ty jističe na to auto a táta se kouknul a skoro to spadlo tak to utáh a pak jsem šel říct ségře aby šla prič od zrcadla ona šla a zrcadlo bylo napraskle a spadlo ja nevim jak mě to napadlo jit a nemyslet si že to je pitomost ale stalo se mi to!!!

Marek

23. října 2010 v 13:05 | Sofie Lesáková
Ahoj, chtěla bych zde zveřejnit věc co se mi stala ,je to dávno tak rok dva nevím to přesně. Šla jsem si vyjít za svým přítelem Markem. měli jsme se sejít po dlouhé době byl na dovolené, začala jsem se líčit a malovat chtěla jsem vypadat co nejlépe, v tom mě zavolala mamka myslela jsem že chce nějakou kravinu ale ne, byli tam i Markovi rodiče přemýšlela jsem co se stalo ale tušila jsem že to nebude nic dobrého . V tom se jeho mamka rozbrečela a jeho otec říkal že když šel zamnou tak ho srazilo auto je v nemocnici přišli to říct známím a mě mabych o tom věděla říkali že za ním jedou tak jsem se rozhodla že pojedu s nimi jela jsem poprosila aby nás nechali o samotě a ptala jsem se co se stalo říkal že ho rodiče nechtěli pustit že bude s nimi doma tak utekl oknem najednou šel přes cestičku a uslyšel troubení ale prý ho auto nesrazilo prý z něj vylezla postava a říkala jestly neposlechneš zaplatíš . potom se protřepal hlavu a ato bylo prič tak prý šel dl ale pořád na to v duchu myslel kdo to mohly být byl už skoro u nás a pak ho prý srazilo auto mohlo to být něco co udělali jeho rodiče sousedi slyšeli hlasitou hádku jak jeho matka řříkala za to zaplatíš.

Vyvolávání duchů

23. října 2010 v 13:03 | pepa
byl jsem jednou vecer u kamaradky vyvolavali jsme duchy a ona se zblaznila a predemonou se podřízla ja mel z toho strasnej sok ale zbudil jsem se a videl jsem jak moji kamaradku vezou do nemocnice a vola pomoc,pomoc!!!!!!!!!!!!!!a ja nevedel co to znamena a ted ke me prisla osoba mela velkej cernej polast a mela kapuci a pak ukazala obličejj a to byl bohužel kostlivec a presekl me a v tom jsem se probudil a byl dobry den a ted se mi zjevila ta kostra jen obličej a říka mi(AŽ BUDEŠ AZ PO MÍT MRAZ PO ZADECH TAK SE ROZHLIDNI NA TU SVOU KAMARADKU)tak jdeme po silnici protože přechazime a najednou mraz tak se kouknu a po silnici jede opilí řidič a tak jsem ji zatahl prič a to rychle jsem ji schodil na travu a ja taky skočil ale mam po palci ale zachranil jsem ji mel jsem alespon dibrej pocit a tento příběh se stal

Hrob

23. října 2010 v 13:02 | pepik
byl jsem jednou na hribotve a koukal jsem se na hrob ktery predtim nekdo vyhrabal a oni to dali zpátky ale vyhrabali to a ja jsem se na nej koukal a najednou se vyhrabal a kouknul jse mi do oci a ja odpad na zem a on tam uz nebyl a hrob byl v pořádku ale ja bral do zajecich nebi-li utek jsem a pak jsem najednou videl jako vidiny jak me pokouše pes a stalo se to potom jsem videl jak znasilní a zabije tamtoho maleho kluka a už si nepamatuju jak se jmenoval potom jsem sel zpatky na hribov a zakoukal jsem se zase do hrobu a tam jsem najednou videl zase jak se vyhrabala kostra a řekla mi ´´SVŮJ UKOL JSI ZPLNIL SEŠ VOLNÝ,,a pak se to už nevstava je to jako by to byl sen ale neni je to zkutecna pravda a verte si nebo neverte je to proste pravda a ja tom verim protože se mi to prisaham stalo

Strašidelný film

23. října 2010 v 13:01 | pepikola
jednou jsem se sel koukat na strasidelny film a potom co to skoncilo jsem sel spat a zdalo se mi že nejsem človek ale upir a ve snu jsem se probudil a mel jse pusu od krve premislel sem a pripadala mi lahodna tak jsem sel se umit a do mesta tam jsem potkal holku ktera krasne vonela ne parfemem ale krvi KOUSNUL JSEM JI potom co jsem ji dopil vychazelo slunce a spalilo me to priserne to bolelo tak jsem utikal domu a schoval se do sklepa kde byla tma pak me mamka probudila do skoli a mel jsem porad pusu od krve mama si myslela ze to je ze zubu a mel jsem velke spaleniny na tele.a tento pribech se mi stal pred 12 týdny.

Camp

23. října 2010 v 13:01 | pepa
ahoj jednou jsem šel s kamarady campovat do lesa a vedle lesa je stary opusteny hribov kam nikdo nechodi no tak jsme začaly no a ted jsme si opejkali buřty a najednou slišíme smích a tak jse deme kouknout a najednou vidíme malou holku jak sedí na pařeze a brečí tak jse jí jako ptáme proč brečíš a ona se otočila a vlasy měla jak samara no a ona měla obličej ztáhlej z kůže a vyselo jí jedno oko no tak se kouknem na hodiny a je přesne pulnoc a ona neco říkala asi německy ale bylo protože jsme to zjistili ale až na konec ted jako bereme do zaječích no tak jsme odjeli rano a ve stare knihovne jsme se koukali do knížek a tak jsme našli mapu tak jsme šli podle tý mapy a tak jsme na tom místě kopali a našli truhličku a v ní knížku a v tý byla legenda tohoto lesa a o něm se říká že v něm pořád bloudí malá holka jmenem agneška a pořád bloudí a hledá maminku a chce najít pokoje no a tento příběh se stal!!!

Paranormální aktivita

23. října 2010 v 13:00 | skir toroughli
jednou jsme si na zachodech povídali o paranormální aktivite a ja jsem zacal neco rikat jestli neco existuje jako duch a oni moc nevedeli ale najednou se sami od sebe zavreli dvere a na nich bylo napsano krví ´´PROSÍM O TOMHLE SI NEPOVÍDEJTE´´no tak jsme utikali samozrejme s krikem a sli jsme to ukazat učitelce a tam nam neverila protože to zmizelo a vazne nekecam a ted vam neco reknu JE TO PRAVDA.

Pes

23. října 2010 v 12:59 | Pepa
jednou když jsem šel v 8 hodin ze školi a videl jsem velkyho psa od krve a on me pokousal.no a proste jsem rano vstaval a mel jsem to zahojeny ale mama smažila rano maso a ja z toho cítil krev a potom jsem ve škole skočil ze schodu a jich je tam nejmin 50 mozna i vic a ja sem je preskočil vsechny a este vic zbylo.a potom kdaž jsem šel spát tak jsem se vzbudil a zakoukal na mesic a zachlupatili se mi strasne ruce tak me kousla kocka a sala mi krev a pak to bylo v poho.a to je pravda a připadalo mi to že jsem vlkodlak ale fakt nekecam no mozna jsem vlkodlak nebyl ale fakt se to stalo!!!dekuji tem co si to čtou mam vas rad lidi

Mráz po zádech

5. července 2010 v 10:15 | pepa
byl jsem jednou vecer u kamaradky vyvolavali jsme duchy a ona se zblaznila a predemonou se podřízla ja mel z toho strasnej sok ale zbudil jsem se a videl jsem jak moji kamaradku vezou do nemocnice a vola pomoc,pomoc!!!!!!!!!!!!!!a ja nevedel co to znamena a ted ke me prisla osoba mela velkej cernej polast a mela kapuci a pak ukazala obličejj a to byl bohužel kostlivec a presekl me a v tom jsem se probudil a byl dobry den a ted se mi zjevila ta kostra jen obličej a říka mi(AŽ BUDEŠ AZ PO MÍT MRAZ PO ZADECH TAK SE ROZHLIDNI NA TU SVOU KAMARADKU)tak jdeme po silnici protože přechazime a najednou mraz tak se kouknu a po silnici jede opilí řidič a tak jsem ji zatahl prič a to rychle jsem ji schodil na travu a ja taky skočil ale mam po palci ale zachranil jsem ji mel jsem alespon dibrej pocit a tento příběh se stal a ty co si to čtou se tedka zamislete

Nemyslíš? ZAPLATÍŠ !

5. července 2010 v 10:11 | Sofie Lesáková
Ahoj, chtěla bych zde zveřejnit věc co se mi stala ,je to dávno tak rok dva nevím to přesně. Šla jsem si vyjít za svým přítelem Markem. měli jsme se sejít po dlouhé době byl na dovolené, začala jsem se líčit a malovat chtěla jsem vypadat co nejlépe, v tom mě zavolala mamka myslela jsem že chce nějakou kravinu ale ne, byli tam i Markovi rodiče přemýšlela jsem co se stalo ale tušila jsem že to nebude nic dobrého . V tom se jeho mamka rozbrečela a jeho otec říkal že když šel zamnou tak ho srazilo auto je v nemocnici přišli to říct známím a mě mabych o tom věděla říkali že za ním jedou tak jsem se rozhodla že pojedu s nimi jela jsem poprosila aby nás nechali o samotě a ptala jsem se co se stalo říkal že ho rodiče nechtěli pustit že bude s nimi doma tak utekl oknem najednou šel přes cestičku a uslyšel troubení ale prý ho auto nesrazilo prý z něj vylezla postava a říkala jestly neposlechneš zaplatíš . potom se protřepal hlavu a ato bylo prič tak prý šel dl ale pořád na to v duchu myslel kdo to mohly být byl už skoro u nás a pak ho prý srazilo auto mohlo to být něco co udělali jeho rodiče sousedi slyšeli hlasitou hádku jak jeho matka řříkala za to zaplatíš.

Paranormální aktivita

25. června 2010 v 13:11 | skir toroughli
jednou jsme si na zachodech povídali o paranormální aktivite a ja jsem zacal neco rikat jestli neco existuje jako duch a oni moc nevedeli ale najednou se sami od sebe zavreli dvere a na nich bylo napsano krví ´´PROSÍM O TOMHLE SI NEPOVÍDEJTE´´no tak jsme utikali samozrejme s krikem a sli jsme to ukazat učitelce a tam nam neverila protože to zmizelo a vazne nekecam a ted vam neco reknu JE TO PRAVDA.

Sem vlkodlak!!!!!!!!!

23. června 2010 v 20:31 | pepanek
jednou když jsem šel v 8 hodin ze školi a videl jsem velkyho psa od krve a on me pokousal.no a proste jsem rano vstaval a mel jsem to zahojeny ale mama smažila rano maso a ja z toho cítil krev a potom jsem ve škole skočil ze schodu a jich je tam nejmin 50 mozna i vic a ja sem je preskočil vsechny a este vic zbylo.a potom kdaž jsem šel spát tak jsem se vzbudil a zakoukal na mesic a zachlupatili se mi strasne ruce tak me kousla kocka a sala mi krev a pak to bylo v poho.a to je pravda a připadalo mi to že jsem vlkodlak ale fakt nekecam no mozna jsem vlkodlak nebyl ale fakt se to stalo!!!dekuji tem co si to čtou mam vas rad lidi

3 špatné věci

20. června 2010 v 9:48 | pepa(16)
byl jsem jednou na hřbitove protože tam mam babičku a najednou se mi objevila a řekla mi 3 špatne veci 1-umře mi učitelka 2-uvidím meho neprítele jako ducha 3-budu mit velmy špatne sny.a protože jsem to bral ze srandy šel jsem do školy a v ten den se to stalo učitelka přepadla z okna když zalevala kytky.pak sem šel ze školy a v tom se mi obevil ten duch!!! v ten den kdy jsem šel spat tak jsem mel špatne sny a probudil jsem se celyy spocenej no hruza.a když jsem šel spat po druhe 2 stalo se to sami a to se doopravyd stalo a stava se to každe 2 lunarni mesíce

Babička

20. června 2010 v 9:45 | Anna Nováková
Ahoj,chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh stlo se to v jedné malé vesničce u Ostravy. Promin těžko se mi o tom mluví ale začnu.Šla jsem s mojí kamarádkou ven bylo docela hezky napadlo nás jít do lesa došla jsem pro ní zdálo se mi že je nějaká zkleslá ptala jsems e jí co jí je odpověděla mi že jí zemřela babička.V tom jí vytriskly slzy amě také měla jsem její babičku ráda jako vlastní i teď se mi z toho chce brečet.Tak jsem vyrazila domů abych tu smutnou zprávu řekla rodičům po cestě lesíkem jsem za mnou uslyšela křupnutí větývky vylekalo mě to začala jsem utíkat zakopla jsem a zpadla na zem byl otočila jsem se nikdo tam nebyl vztala jsem oklepala jsem se a vyběhla z lesa pořád jsem v duchu myslela na babičku ale v tom mě někdo otočil a praštil mě upadla jsem naa zem vyděla jsem mojí kamarádku ůplně bílou a oči jí rudě žhnuli vytáhla nůž azařvala zabiju tě za to co si jí udělalanevědělajsem o co de snažila jsem se jí uklidnit ona se na mě vrhla a boofla mě do nohy shodila jsem jí e sebe a začala jsems eplazit od ní al edohnala mě a bodla mě do zad a kopla do hlavy omdlela jsem a nepoomatuji si co se dělo vzbudila jsems e na klinice prí nějaká stará žena zavolala na policii že jí někdo napadl uvedla dresu a zavěsila moje kamarádka se zbláznila a je na psychiatrické léčebně já si myslím že na tu linku zavolal duch její babučky jinak nevím.

Znamení

20. června 2010 v 9:42 | pepa
My jsme jednou ty co věříme na duchy a udělali jsme si doučko a jedou jsme brali vyvolávání duchů tak jsme to skusili a vyvolávali jsme muže který byl zavražděn a my jsme to skusili s pak ve škole na jednou zuzka vypadla z okna,honza se otrávil z prachu ze kříd a jana se zdláznila a z jídelny si ukradla nůž a podřízla se.a já se pak koukal na tedy s brekem na fotku svích kamárádů a pak jsem se koukl na něho promítla se smrt mých kamarádů.a pak se na mě koukl usmál a fotky skrvavěli.a to neni výmisl.
 
 

Reklama